Ecrin Su Çoban & Ziynet Sali - Bana Da Söyle ( COVER )

Video and Audio Ecrin Su Çoban & Ziynet Sali - Bana Da Söyle ( COVER )

Ecrin Su Çoban & Ziynet Sali - Bana Da Söyle ( COVER )Download Ecrin Su Çoban & Ziynet Sali - Bana Da Söyle ( COVER ) in MP3, MP4, 3gp, MKV for free on AGC MP3. Details Ecrin Su Çoban & Ziynet Sali - Bana Da Söyle ( COVER ) and Download link for Ecrin Su Çoban & Ziynet Sali - Bana Da Söyle ( COVER ) are described below.

Download Ecrin Su Çoban & Ziynet Sali - Bana Da Söyle ( COVER )

About Ecrin Su Çoban & Ziynet Sali - Bana Da Söyle ( COVER )

2018 Yazında Harbiye Açık Hava konserinde büyülenerek izlediğim, sahne performansı olsun sesi ve enerjisi olsun her şeyiyle hayranlığımı her fırsatta dile getirdiğim sevgili Ziynet Sali ile son çıkardığı şarkısı olan Bana Da Söyle 'yi seslendirdik. Bu harika şarkı için bana bu fırsatı sunan güzel kalpli Ziynet Sali hanıma sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Şarkıyı Netd Müzik YouTube kanalından izlemeyi unutmayın. Umarım beğenirsiniz. İyi seyirler dilerim.Ziynet Sali'nin Bana Da Söyle Şarkı Klibini izlemek için:https://www.youtube.com/watch?v=ySjUV1rd-KgKanalıma abone olmak isterseniz; https://goo.gl/1fKWkrInstagram hesabım; https://goo.gl/hdZxvaTwitter hesabım; https://goo.gl/1PyHCjTik Tok hesabım: ecrinsucobanFacebook hesabım yoktur. :))"Bana da Söyle" şarkı sözleriYılları bir güne nasıl sığdırdın,Bana da söyle bende bileyimHasretin acısını nasıl dindirdinBana da söyle bende bileyimYüreğin ince ince sızlamadı mı?Gözlerin gizli gizli ağlamadı mı?Bana da söyle, bana da söyleBana da söyle bende bileyimSana yalvarmıştımSana yakarmıştımSenden başka kimsemKimsem yok demiştim
Title: Ecrin Su Çoban & Ziynet Sali - Bana Da Söyle ( COVER )
Contributing Artist: Ecrin Su Çoban
Downloaded: 1,548,650x
Year: 2019
Duration: 04:31
Size: 4.14MB
Type of file: Audio MP3 (.mp3)
Audio Summary: mp3, 44100 Hz, stereo, s16p, 128 kb/s

By downloading Ecrin Su Çoban & Ziynet Sali - Bana Da Söyle ( COVER ) MP3 you have consent to only review use, if you really like the Ecrin Su Çoban & Ziynet Sali - Bana Da Söyle ( COVER ) buy original music for , also you can legally download on iTunes to support Ecrin Su Çoban, Support Ecrin Su Çoban & Ziynet Sali - Bana Da Söyle ( COVER ) in all music chart.

Tags: #Ecrin Su Çoban #Ecrin Su Çoban & Ziynet Sali - Bana Da Söyle ( COVER )